Zklidňující a antistresové kameny

Neohodnoceno
  • 1 z 2

Kameny vrací vodě její původní přírodní vlastnosti, zlepšují kvalitu a chuť pitné vody.

Získáte živou vodu jako z pramene.

Směs růženínu, ametystu, sodalitu a křišťálu obsahuje minerální látky, které blahodárně působí na celkové zklidnění organismu.


  • Skladem
390 Kč
Kategorie: Kameny života
Hmotnost: 0.25 kg
 

Kameny vysílají elektromagnetické vlny, kterými šíří svoje informace o vývoji, struktuře, substanci a barvě.

Voda je zcela zvláštní látka, která může přijímat a dočasně uchovávat informace všeho druhu. To je možné jedině proto, že je sama neutrální: jakožto beztvarou a bezbarvou substanci bez chuti a zápachu ji lze velice dobře informovat.

Účinky kamenů, které jsou dále úspěšně šířeny vodou:

Růženín je světle růžovou odrůdou křemene. Jeho něžnou růžovou barvu mohou způsobovat příměsi oxidů manganu. Pomáhá uvědomovat si vlastní potřeby, přináší vitalitu a činorodost, ale i duševní klid.

Ametyst je fialově zbarvená odrůda křemene. Fialové zbarvení vzniká působením ionizujícího záření na malou příměs železitých sloučenin v křemeni. Název pochází z řečtiny a ve volném překladu znamená "neopojný". Navozuje celkové zklidnění a uvolnění.

Sodalit je hlinitokřemičitan sodíku s chlorem. Bývá světle až tmavě modrý, modrošedý, často s bílými žilkami. Mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek. 

Křišťál je nejčistší průzračnou odrůdou krystalovaného křemene.  V kombinaci s jinými kameny zvyšuje jejich účinnost.

Příprava: Kameny očistěte kartáčkem, omyjte tekoucí vodou a následně vložte do skleněné karafy. Kameny zalijte vodou z kohoutku a nechejte přes noc odležet. Ráno je voda připravena, popíjejte a průběžně dolévejte. Kameny čistěte 1 x týdně.

Země původu kamenů: Brazílie