Studentské kameny rozvíjející mysl

5 hodnocení

Kameny vrací vodě její původní přírodní vlastnosti, zlepšují kvalitu a chuť pitné vody.

Získáte živou vodu jako z pramene.

Směs kalcitu, sodalitu, citrínu společně s křišťálem aktivuje mysl a pomáhá v soustředění. 


  • Skladem
390 Kč
Kategorie: Kameny života
Hmotnost: 0.25 kg
 

Kameny vysílají elektromagnetické vlny, kterými šíří svoje informace o vývoji, struktuře, substanci a barvě.

Voda je zcela zvláštní látka, která může přijímat a dočasně uchovávat informace všeho druhu. To je možné jedině proto, že je sama neutrální: jakožto beztvarou a bezbarvou substanci bez chuti a zápachu ji lze velice dobře informovat.

Účinky kamenů, které jsou dále úspěšně šířeny vodou:

Kalcit patří k nejhojnějším minerálům zemské kůry.  Podle odhadů tvoří kalcit 2 % objemu celé zemské kůry. Uklidňuje mysl, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. 

Sodalit je hlinitokřemičitan sodíku s chlorem. Bývá světle až tmavě modrý, modrošedý, často s bílými žilkami. Mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, umožňuje přijímat nové informace, prohlubuje koncentraci a představivost. 

Citrín patří k vzácnějším odrůdám křemene. Posiluje koncentraci a dodává mysli nové síly. Napomáhá strávit nové informace, analyzovat situaci a zvolit pozitivní směr dalšího postupu.

Křišťál je nejčistší průzračnou odrůdou krystalovaného křemene.  V kombinaci s jinými kameny zvyšuje jejich účinnost.

Příprava: Kameny očistěte kartáčkem, omyjte tekoucí vodou a následně vložte do skleněné karafy. Kameny zalijte vodou z kohoutku a nechejte přes noc odležet. Ráno je voda připravena, popíjejte a průběžně dolévejte. Kameny čistěte 1 x týdně.

Země původu kamenů: Brazílie