Povzbuzující a tvořivé kameny

Neohodnoceno
  • 1 z 2

Kameny vrací vodě její původní přírodní vlastnosti, zlepšují kvalitu a chuť pitné vody.

Získáte živou vodu jako z pramene.

Směs fluoritu/citrínu, avanturínu, ametystu a křišťálu dodává novou energii a zvyšuje tvůrčí schopnosti.


  • Skladem
390 Kč
Kategorie: Kameny života
Hmotnost: 0.25 kg
 

Kameny vysílají elektromagnetické vlny, kterými šíří svoje informace o vývoji, struktuře, substanci a barvě.

Voda je zcela zvláštní látka, která může přijímat a dočasně uchovávat informace všeho druhu. To je možné jedině proto, že je sama neutrální: jakožto beztvarou a bezbarvou substanci bez chuti a zápachu ji lze velice dobře informovat.

Účinky kamenů, které jsou dále úspěšně šířeny vodou:

Fluorit chemicky fluorit vápenatý, je rozšířeným minerálem typickým zejména pro hydrotermální žíly. Nejčastěji se vyskytuje v různých odstínech zelené, může být však i žlutý, fialový a také ve vzájemné kombinaci těchto barev, tzn. duhový. Podporuje tvořivost, soustředění, rychlé myšlení a chápavost, je vhodný při učení.

Citrín patří k vzácnějším odrůdám křemene. Posiluje koncentraci a dodává mysli nové síly. Napomáhá strávit nové informace, analyzovat situaci a zvolit pozitivní směr dalšího postupu.

Avanturín je forma křemene vyznačující se průsvitností a přítomností šupinek nerostných uzavřenin, které způsobují třpytivě lesklý vzhled, zvaný avanturescence. Avanturín dodává zdravé sebevědomí, trpělivost a pomáhá hlouběji pochopit podstatu věcí. 

Ametyst je fialově zbarvená odrůda křemene. Fialové zbarvení vzniká působením ionizujícího záření na malou příměs železitých sloučenin v křemeni. Název pochází z řečtiny a ve volném překladu znamená "neopojný". Napomáhá v uvědomění, moudrosti a vnímání.

Křišťál je nejčistší průzračnou odrůdou krystalovaného křemene.  V kombinaci s jinými kameny zvyšuje jejich účinnost.

Příprava: Kameny očistěte kartáčkem, omyjte tekoucí vodou a následně vložte do skleněné karafy. Kameny zalijte vodou z kohoutku a nechejte přes noc odležet. Ráno je voda připravena, popíjejte a průběžně dolévejte. Kameny čistěte 1 x týdně.

Země původu kamenů: Brazílie, Čína (fluorit)

pozn. v každé směsi kamenů jsou maximálně čtyři druhy surových minerálních kamenů, v povzbuzující a tvořivé směsi je alternativně fluorit nebo citrín dle dostupnosti minerálního kamene