Kameny pro váš pitný režim

Neohodnoceno
  • 1 z 3

Kameny křišťálu vrací vodě její původní přírodní vlastnosti, zlepšují kvalitu a chuť pitné vody. 

Získáte živou vodu jako z pramene, kterou je radost pít.


  • Skladem
390 Kč
Kategorie: Kameny života
Hmotnost: 0.25 kg
 

Kameny vysílají elektromagnetické vlny, kterými šíří svoje informace o vývoji, struktuře, substanci a barvě.

Voda je zcela zvláštní látka, která může přijímat a dočasně uchovávat informace všeho druhu. To je možné jedině proto, že je sama neutrální: jakožto beztvarou a bezbarvou substanci bez chuti a zápachu ji lze velice dobře informovat.

Účinky kamenů, které jsou dále úspěšně šířeny vodou:

Křišťál je nejčistší průzračnou odrůdou krystalovaného křemene.  Jeho název pochází z řeckého "kristalus" - čirý. Je univerzálním kamenem, který v kombinaci s jinými kameny zvyšuje jejich účinnost. Jeho účinky máme ověřeny i u řezaných květin, kterým prodlužuje čerstvost. 

Příprava: Kameny očistěte kartáčkem, omyjte tekoucí vodou a následně vložte do skleněné karafy. Kameny zalijte vodou z kohoutku a nechejte přes noc odležet. Ráno je voda připravena, popíjejte a průběžně dolévejte. Kameny čistěte 1 x týdně. V případě využití u čerstvě řezaných květin, doporučujeme 3-5 kamenů na 1 litr vody. Kameny, které použijete do vázy s řezanými květinami, do budoucna oddělte od kamenů používaných pro mineralizaci pitné vody. Případně si samostatně můžete zakoupit naši směs křišťálu v menším 100 gramovém balení pro podporu čerstvosti řezaných květin. 

Země původu kamenů: Brazílie